Falcon Rubi 12' Jant Çocuk Bisikleti 4 Tekerlek Bisiklet (36 Ay Garanti)

Falcon Rubi 12' Jant Çocuk Bisikleti
Stok Durumu: 20

173,00₺

Falcon Rubi 12' Jant Çocuk Bisikleti 4 Tekerlek Bisiklet (36 Ay Garanti)

TEKNİK ÖZELLİKLER


Frenler Ay Fren

Kadro Hi-Ten

Maşa Hi-Ten

Jant Kolonlu Renkli Poliüretan

Lastik 12,0'' EVA

Ayna Kol28 Dişli Yaprak Krom Kaplı

Zincir SLC-BMX

Ürün rengi görsel dekinden farkılık gösterebilir lütfen sipariş vermeden önce satıcı ile iletişime geçiniz.SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ !

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler Kargo ile adrese teslim olarak gönderilmektedir. Kargoya verilme süresi 1-3 iş günüdür(Kargo firmaları cumartesi yarım gün, pazar günü çalışmamaktadır). Teslimat süresi ise bulunduğunuz ile göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte 1-3 iş günüdür. Teslimat aşamasında kurye sizi evde bulamaz ise ürün tekrar dağıtıma çıkarılmaz, sizin gidip şubeden teslim almanız gerekmektedir. 30 Desi ve üzeri kargolarda, kargo firmalarının katlara teslimatı yoktur, apartman önüne kadar teslimat yapılır, katlara sizin çıkarmanız gerekmektedir.Siparişinizi kargodan teslim alırken kargo görevlisinin yanında, kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Kutu yüzeyinde yırtık, delik, hasar, ıslanma gibi bir problem varsa kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü teslim almamanız gerekmektedir.


 İADE ŞARTLARI 

İade edilecek ürünlerde, ürünün tekrar satışa uygun olması, hasar görmemiş olması, orjinal kutusunda size geldiği şekilde bütün aksesuarları ile birlikte,  tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 

Ürün iade süresi,ürün teslim edildikten sonra yasal süre olan 14 iş günüdür.

Yukarıdaki koşulları taşımayan iadeler tarafımızdan reddedilecektir.


Yorum Yap