Apple Airbords 2 ( MRjX2TU/A)

Airbords 2 ( MRjX2TU/A)
Stok Durumu: 22

2.258,00₺

Apple Airbords 2 ( MRjX2TU/A)

Airbords 2 ( MRjX2TU/A)


APPLE AiRPODS 2.NESİL ÜRÜNLER KABLO İLE ŞARJ EDİLEBİLİR VE KABLOSUZ ŞARJ ÖZELLİKLİ KUTU OLARAK 2 FARKLI MODEL ÇIKMIŞTIR.


SATIŞTA Kİ BU ÜRÜNÜMÜZ 2.NESİL AİRPODS KABLO İLE ŞARJ EDİLEBİLİR KUTU ÖZELLİĞİNDEDİR.

Apple'ın yeni AirPods unun kablosuz şarj kutusunun önünde tek bir LED yer alıyor. Bu LED, AirPodsun şarj durumunu Qi  uyumlu bir şarj matına yerleştirdiğinizde size basitçe söylüyor. İlk nesil AirPodsla birlikte gelen standart şarj kutusunda da LED ışık bulunuyordu, ancak kutunun içindeydi.


Her iki işlemci de kulaklıkların kesintisiz tek dokunuşla eşleştirilmesini sağlıyor, ancak Apple H1 işlemcisi yeni AirPods'un 1.5 kata kadar daha hızlı aramalara bağlanmasına izin veriyor ve iPhonelar ve iPadler gibi cihazlarla daha istikrarlı bir kablosuz bağlantı sağlıyor. Aktif cihazlar arasında geçiş yaparken tüm bunları iki kat daha hızlı yapıyor.

Apple'ın ikinci nesil AirPodsu H1 adı verilen yeni bir özel işlemciyle geliyor ve ilk nesil AirPods'a W1 işlemcisi yer alıyor.

Ek olarak, H1 işlemcisi yüzde 30'a kadar daha az gecikme süresi sağlıyor. Bu, oyun sırasında ekran olayları ve beraberindeki sesler arasında daha az gecikme yaşanması anlamına geliyor.

Birinci nesil AirPods da kişisel asistanla konuşmadan önce kulaklıklara iki kez dokunulması gerekiyordu, ancak yeni modelde sesli komutlar yeterli. -Hey Siri! demeniz Sirinin etkinleşmesini sağlıyor ve dilediğiniz komutu verebiliyorsunuz.Apple'ın yeni AirPods u 5 saatlik pil ömrü ve kablosuz şarj kutusuyla 24 saat ilave pil ömrü sunuyor. Genel olarak ilk nesil AirPods'a benzer bir pil ömrü söz konusu. Apple'a göre, ikinci nesil AirPods H1 çipi sayesinde yüzde 50 daha fazla konuşma süresi sunuyor.Not: Üçüncü nesil AirPodsun sağlık durumunu izleme, gürültü azaltma, su geçirmezlik gibi üst düzey geliştirmelerle gelmesi bekleniyor.


SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ !

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler Kargo ile adrese teslim olarak gönderilmektedir. Kargoya verilme süresi 1-3 iş günüdür(Kargo firmaları cumartesi yarım gün, pazar günü çalışmamaktadır). Teslimat süresi ise bulunduğunuz ile göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte 1-3 iş günüdür. Teslimat aşamasında kurye sizi evde bulamaz ise ürün tekrar dağıtıma çıkarılmaz, sizin gidip şubeden teslim almanız gerekmektedir. 30 Desi ve üzeri kargolarda, kargo firmalarının katlara teslimatı yoktur, apartman önüne kadar teslimat yapılır, katlara sizin çıkarmanız gerekmektedir.Siparişinizi kargodan teslim alırken kargo görevlisinin yanında, kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Kutu yüzeyinde yırtık, delik, hasar, ıslanma gibi bir problem varsa kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü teslim almamanız gerekmektedir.


 İADE ŞARTLARI 

İade edilecek ürünlerde, ürünün tekrar satışa uygun olması, hasar görmemiş olması, orjinal kutusunda size geldiği şekilde bütün aksesuarları ile birlikte,  tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 

Ürün iade süresi,ürün teslim edildikten sonra yasal süre olan 14 iş günüdür.

Yukarıdaki koşulları taşımayan iadeler tarafımızdan reddedilecektir.


Yorum Yap