Apple AirPods 2 Bluetoth Kulaklık ve Kablosuz Şarj

Apple
Stok Durumu: 40

999,00₺

Apple AirPods 2 Bluetoth Kulaklık ve Kablosuz Şarj

Teknik Özellikler

Qi uyumlu şarj platformlarıyla kablosuz şarj edebilme Bluetooth Apple H1 kulaklık çipi Bu ürün sayfasında satışta olan Apple AirPods 2. nesil versiyonu kablosuz şarj özelliğine sahiptir. Kablosuz Şarj Kutusu, Kablosuz (Qi-uyumlu) şarj platformu veya Lightning konnektörüyle şarj edilebilir. Kablosuz (Qi-uyumlu) şarj platformu ürüne dahil değildir.
SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ !

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler Kargo ile adrese teslim olarak gönderilmektedir. Kargoya verilme süresi 1-3 iş günüdür(Kargo firmaları cumartesi yarım gün, pazar günü çalışmamaktadır). Teslimat süresi ise bulunduğunuz ile göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte 1-3 iş günüdür. Teslimat aşamasında kurye sizi evde bulamaz ise ürün tekrar dağıtıma çıkarılmaz, sizin gidip şubeden teslim almanız gerekmektedir. 30 Desi ve üzeri kargolarda, kargo firmalarının katlara teslimatı yoktur, apartman önüne kadar teslimat yapılır, katlara sizin çıkarmanız gerekmektedir.Siparişinizi kargodan teslim alırken kargo görevlisinin yanında, kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Kutu yüzeyinde yırtık, delik, hasar, ıslanma gibi bir problem varsa kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü teslim almamanız gerekmektedir.


 İADE ŞARTLARI 

İade edilecek ürünlerde, ürünün tekrar satışa uygun olması, hasar görmemiş olması, orjinal kutusunda size geldiği şekilde bütün aksesuarları ile birlikte,  tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 

Ürün iade süresi,ürün teslim edildikten sonra yasal süre olan 14 iş günüdür.

Yukarıdaki koşulları taşımayan iadeler tarafımızdan reddedilecektir.


Yorum Yap