Electrolux EW6F3146EB A+++ 10 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi (10 yıl garantili İnverter motor)

Electrolux Beyaz Eşya-Çamaşır Makinesi
Stok Durumu: 25

3.549,00₺

Electrolux EW6F3146EB A+++ 10 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi (10 yıl garantili İnverter motor)


Electrolux Ew6f3146EB A+++ 10 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi 


SensiCare System ile giysilerinizin renklerini 2 kat daha uzun süre korur.Giysilerinizin türü ve miktarına göre program süresini en iyi ideal şekilde ayarlayan SensiCare System ile giysileriniz her zaman doğru sürede yıkanır. Renkleri iki kata kadar daha uzun süre korunur.

"Ekstra Yumuşak Fonksiyonu ile giysilerinizde her zaman en iyi yumuşaklığı elde edin." Ekstra yumuşak fonksiyonu ile yumuşatıcı giysilerinizin dokularına çok daha iyi dağılır; ayrıca ilave durulama yapılarak deterjan artıklarından arındırılan giysilerinizde en iyi yumuşaklık elde edilir. Buharlı Anti-Alerji Programı ile giysilerinizde mükemmel temizlik sağlar.Buharlı Anti Alerji programı yıkama suyu sıcaklığını yükseltir ve sabit tutarak giysilerinizi mikroplardan arındırır; buhar etkili sıcak durulama aşaması ile alerjenleri ve deterjan artıklarını giysilerinizden uzaklaştırır. Eco TimeManager ile program süresini makine yerine siz belirleyin Eco TimeManager ile seçtiğiniz programın süresini 5 kademeye kadar hızlandırabilirsiniz. Böylece temizlikten ödün vermeden program süresini makine yerine siz belirlersiniz. Başlangıç Erteleme ile temiz çamaşırlarınız makinede beklemez, ferahlığını korur Başlangıç Erteleme fonksiyonu ile makinenizi programlayarak bitiş zamanını belirleyebilirsiniz, böylece yıkanmış giysilerin makine içerisinde bekleyerek kırışmasını ve kötü koku oluşturmasını önlemiş olursunuz.


Teknik Özellikler    

10 Kg,A+++

1400 devir

Beyaz

Anti Alerji buharlı yıkama programı

10 yıl garantili İnverter motor

3 Yıl Kasa GarantisiSİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ !

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler Kargo ile adrese teslim olarak gönderilmektedir. Kargoya verilme süresi 1-3 iş günüdür(Kargo firmaları cumartesi yarım gün, pazar günü çalışmamaktadır). Teslimat süresi ise bulunduğunuz ile göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte 1-3 iş günüdür. Teslimat aşamasında kurye sizi evde bulamaz ise ürün tekrar dağıtıma çıkarılmaz, sizin gidip şubeden teslim almanız gerekmektedir. 30 Desi ve üzeri kargolarda, kargo firmalarının katlara teslimatı yoktur, apartman önüne kadar teslimat yapılır, katlara sizin çıkarmanız gerekmektedir.Siparişinizi kargodan teslim alırken kargo görevlisinin yanında, kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Kutu yüzeyinde yırtık, delik, hasar, ıslanma gibi bir problem varsa kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü teslim almamanız gerekmektedir.


 İADE ŞARTLARI 

İade edilecek ürünlerde, ürünün tekrar satışa uygun olması, hasar görmemiş olması, orjinal kutusunda size geldiği şekilde bütün aksesuarları ile birlikte,  tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 

Ürün iade süresi,ürün teslim edildikten sonra yasal süre olan 14 iş günüdür.

Yukarıdaki koşulları taşımayan iadeler tarafımızdan reddedilecektir.

Yorum Yap