Indesit Spıw412lın A+ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima -DİJİTAL GÖSTERGE (36 Ay Garanti)

Indesit-Klima
Stok Durumu: 22

3.249,00₺

Indesit Spıw412lın A+ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima -DİJİTAL GÖSTERGE (36 Ay Garanti)

Teknik Özellikler

12000 BTU -DİJİTAL GÖSTERGE- A+

Vestel Garantisi Altındadır.


Soğutma Enerji Sınıfı: A+

Soğutma Kapasitesi (Btu/h): 12000 BTU

Soğutma Güç Tüketimi: 1.19 kW

Isıtma Enerji Sınıfı: A

Isıtma Güç Tüketimi: 1.14 kW


İtalyan Kalitesi


İtalya'nın en ünlü şirketlerinden biri olan Indesit, ürettiği akıllı ev eşyaları ile tüm dünyada tercih edilen bir marka olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Beyaz eşya ve iklimlendirme sektöründe geniş bir ürün yelpazesine sahip olan şirket, gelişim adına yaptığı 120 milyon dolarlık yatırımla ileri bir teknolojiye ulaşmış bulunuyor.


Kullanımda Rahatlık


Indesit SPIW412LIN A+ 12000 BTU Inverter Klima; göstergesi, uzaktan kumandası ve ayrıcalıklı bir deneyim yaşamınıza imkan tanıyan yapay zekası ile konforlu bir kullanım fırsatı sunuyor.


SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ !

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler Kargo ile adrese teslim olarak gönderilmektedir. Kargoya verilme süresi 1-3 iş günüdür(Kargo firmaları cumartesi yarım gün, pazar günü çalışmamaktadır). Teslimat süresi ise bulunduğunuz ile göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte 1-3 iş günüdür. Teslimat aşamasında kurye sizi evde bulamaz ise ürün tekrar dağıtıma çıkarılmaz, sizin gidip şubeden teslim almanız gerekmektedir. 30 Desi ve üzeri kargolarda, kargo firmalarının katlara teslimatı yoktur, apartman önüne kadar teslimat yapılır, katlara sizin çıkarmanız gerekmektedir.Siparişinizi kargodan teslim alırken kargo görevlisinin yanında, kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Kutu yüzeyinde yırtık, delik, hasar, ıslanma gibi bir problem varsa kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü teslim almamanız gerekmektedir.


 İADE ŞARTLARI 

İade edilecek ürünlerde, ürünün tekrar satışa uygun olması, hasar görmemiş olması, orjinal kutusunda size geldiği şekilde bütün aksesuarları ile birlikte,  tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 

Ürün iade süresi,ürün teslim edildikten sonra yasal süre olan 14 iş günüdür.

Yukarıdaki koşulları taşımayan iadeler tarafımızdan reddedilecektir.


Yorum Yap