JVC GY-HM70E Full HD Kamera

JVC GY-HM70E Full HD Kamera
Stok Durumu: 5

10.178,00₺

JVC GY-HM70E Full HD Kamera

Ürün Detayı


GY-HM70 saniyede 250 kareye kadar yüksek hızda çekim ve 1 saniyeden 80 saniyeye kadar adımlarda aralıklı kayıt gibi ileri özelliklere sahip. Araştırma, spor, belgesel gibi alanlarda çekim için ideal bir kamera. Yüksek çözünürlüklü ½1/2.33 inç 12M pikselli B.S.I. CMOS sensör sayesinde 4000x3000 piksele kader fotoğraf çekimi de mümkün.


Zayıf ışıkta yüksek kalitede görüntü yakalamak için tasarlanan HD bellek kartlı omuz kamerası JVC GY-HM70’in şık tasarımı, profesyonel görünümü ve zayıf ışık altında mükemmel görüntü sonuçları, düğün ve diğer özel etkinlik kameramanları için ideal. Görüntü titremesini çok iyi sabitleyen ve yeni özelliklerle yüklenen ürün, her özel anın etkileyici ayrıntılarla kaydedilmesini sağlıyor.

 


GY-HM70’in esneklik ve kullanım kolaylığını daha da ilerleten kayıt ortamı SDHC/SDXC kartların güvenilirliği ve etkin maliyeti, günümüz profesyonelleri arasında yaygın kullanılmalarını sağlıyor. Kaydedici kameradaki çift kart yuvası, hiçbir anı kaçırmadan, kesintisiz kayıt sağlıyor. A yuvasındaki kart dolduğunda kamera otomatik ve kesintisiz olarak B yuvasına takılmış olan karta geçiyor. Bir çekim sırasında A yuvasındaki kartta bir hata oluşursa de kayıt kendiliğinden B yuvasına geçiyor


Teknik Özellikler, Geniş Açı 29,5mm f/1.2-2.8 Lens

 


Çift batarya desteği çalışma özgürlüğü sağlıyor. İki adet BN-VF823 batarya ile sürekli kayıt süresi yaklaşık 3 saat 30 dakika.


HD ve SD kayıt için AVCHD progresif format


Çift SD kart yuvasıyla kesintisiz kayıt ve otomatik düzeltme

Çift batarya yuvası


3.0 inç 230K dokunmatik LCD


0.24 inç 200K vizör


Dahili stereo mikrofon


Manuel kullanım butonu


HDMI Out, AV Out, AV Out, Head Phone Out, USB Mic In terminalleri


Otomatik ve manuel odak


Odak yardımcısı işlevi


Zebra göstergesi (Over 100% / 70-80% / OFF


Otomatik ve manuel iris ayarı


AE ayarı


Siyah ışık telafisi


Yüz algılama / gülümseme çekimi


Tele makro


Dahili stereo zoom mikrofonu


Yeni geliştirilen 1/2.33 inç 12M piksel B.S.I. sensör


Yorum Yap