Kral Motor KR14 VARUNA (24 Ay Garanti)

Kral Motosiklet - Kral Elektrikli Motorları
ÜRÜN SATIŞA KAPALIDIR

7.500,00₺

Kral Motor KR14 VARUNA (24 Ay Garanti)

TEKNİK ÖZELLİKLER


KR14 VARUNA


Boyut : 1760*460*830

Tork : 150 Nm

Azami Hız : 55 km/s

Toplam Akü : 72V 20Ah x 6 Jel

Şarj Süresi : 6-8 Saat

Elektrik Girişi : 220V 50hz

Sarfiyat : 1.7 k.w (100km)

Ön (Arka) Fren : Disk (Kampana)

Tırmanma Eğimi : 32 %

Ağırlık : 110

Ön Arka Lastik : 17


KR14 VARUNA 

Mavi, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri sunan Varuna 250 sıfır emisyona sahip çevreci bir motora sahiptir. Elektrikli motorun en büyük avantajı ise benzinli modellere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Elektrik ücreti benzin ile karşılaştırıldığında %90’a varan oranlarla daha tasarrufludur. Ayrıca bakımı benzinli motorlara göre yok denilecek düzeydedir. Motorlu taşıtlar vergisi ve egzoz ölçümünden muaftır.


Kral Elektrikli Scooter ailesinin en önemli parçalarından biri olan Varuna 250, 17 inch ön ve arka jant ebatlarına, önde disk ve arkada kampana fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir. Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 55 km hıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca %32 tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eder ve üstün performans sağlar.


Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesi ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Varuna, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir.


SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ !

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler Kargo ile adrese teslim olarak gönderilmektedir. Kargoya verilme süresi 1-3 iş günüdür(Kargo firmaları cumartesi yarım gün, pazar günü çalışmamaktadır). Teslimat süresi ise bulunduğunuz ile göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte 1-3 iş günüdür. Teslimat aşamasında kurye sizi evde bulamaz ise ürün tekrar dağıtıma çıkarılmaz, sizin gidip şubeden teslim almanız gerekmektedir. 30 Desi ve üzeri kargolarda, kargo firmalarının katlara teslimatı yoktur, apartman önüne kadar teslimat yapılır, katlara sizin çıkarmanız gerekmektedir.Siparişinizi kargodan teslim alırken kargo görevlisinin yanında, kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Kutu yüzeyinde yırtık, delik, hasar, ıslanma gibi bir problem varsa kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü teslim almamanız gerekmektedir.


 İADE ŞARTLARI 

İade edilecek ürünlerde, ürünün tekrar satışa uygun olması, hasar görmemiş olması, orjinal kutusunda size geldiği şekilde bütün aksesuarları ile birlikte,  tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 

Ürün iade süresi,ürün teslim edildikten sonra yasal süre olan 14 iş günüdür.

Yukarıdaki koşulları taşımayan iadeler tarafımızdan reddedilecektir.

Renk Beyaz Kırmızı Mavi

Yorum Yap