SAMSUNG 43TU7000 43'' 108 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD (24 Ay Garanti)

SAMSUNG 43TU7000 43''- SAMSUNG 43TU7000
Stok Durumu: 5

4.880,00₺

SAMSUNG 43TU7000 43'' 108 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD (24 Ay Garanti)

SAMSUNG 43TU7000 43'' 108 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD


Çerçevesiz Tasarım Sayesinde Televizyona Değil Görüntüye Odaklanın

Dünyanın önde gelen panel üreticilerinden biri olan Samsung’un, çerçevesiz formda ekranlı yeni nesil televizyonu ile cihazın kendisine değil doğrudan doğruya takip ettiğiniz içeriklere odaklanabilir, seyir keyfinizi maksimum düzeye ulaştırabilirsiniz.

Tüm görüntüleri 4K çözünürlükte görüntüleyebilmenizi sağlayan Crystal Processor 4K ile güçlendirilen modelle, 4K çözünürlüğe sahip olmayan TV yayınlarını ve multimedya içeriklerini de net görüntülerle izleyebilir, ürünün özel resim işleme kabiliyetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sinema filmlerinin ve dijital oyunların içerdiği sahnelerdeki tüm detayları yakalayabilmenizi, HDR desteğiyle mümkün kılan televizyonla, HDR destekli Blu-ray filmleri ve yeni nesil konsol oyunlarını deneyimleyebilir, gerçek manada göz alıcı görüntülere tanıklık edebilirsiniz.

CRSYTAL UHD

Crystal Display sayesinde tüm renkleri, olması gerektiği biçimde ekrana yansıtan televizyonla favori filmlerinizi yeniden keşfe çıkabilir, oyun seanslarında ise Auto Game Mode’u etkinleştirerek geniş ekranda oyun keyfi yaşayabilirsiniz.

Tizen işletim sistemiyle Smart TV fonksiyonlarına kavuşan ürünü, OneRemote adlı özel uzaktan kumanda ile yönetebilir, Samsung’a özel teknoloji ve imkânlardan, uzaktan kumanda yardımıyla yararlanabilirsiniz.

Google Asistan ve Amaz-on Alexa gibi dijital kişisel asistanlarla tam uyumlu çalışan, ev ya da iş yerinizdeki akıllı ekosistemlere hemen ayak uydurabilen Samsung televizyonun, sesli komut özelliğini kullanarak uzaktan kumandaya gerek kalmadan televizyonunuzu kontrol edebilirsiniz.

Samsung’a Özel Teknolojilerle Gelen Konfor

Kullanım esnasında size kolaylık sağlayacak birçok yazılımsal detayla donatılan Samsung televizyon, ilk defa bir Smart TV kullanacak olanlar için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Güçlü donanımı sayesinde kanal geçişi, multimedya içerik oynatma, Smart TV özellikleri ve diğer tüm işlemlere hızlıca tepki veren ve bu yönüyle kullanıcılarını memnun eden ürüne ihtiyaç duyulan uygulamalar yüklenebiliyor.


Ekran: 43 inç (108 cm), 4K, HDR10

Ses Çıkışı: 20 Watt, stereo

Akıllı TV: Var, Tizen

Öne Çıkan Bağlantıları: Wi-Fi 5, USB (1 adet), HDMI (2 adet)

Enerji Tüketim Sınıfı: A

Hem Stant Hem de Duvar Montaj Aksesuarıyla Kullanma İmkânı


“V” yapısındaki ayakları sayesinde televizyon ünitelerine kolayca yerleştirebileceğiniz ürün, 200 x 200 mm VESA duvar montaj desteği de sunuyor. Bu sayede modeli, ister kendi standıyla isterseniz duvar montaj aksesuarlarıyla kullanmanıza olanak tanınıyor. Ürünün kutusunda ise; televizyonun kendisi, uzaktan kumanda, uzaktan kumanda pilleri, stant parçaları, güç kablosu, hızlı başlangıç rehberi ve kullanım kılavuzu bulunuyor.

Güney Kore’nin En Önemli Markalarından: Samsung Electronics

Üst kuruluşu olan Samsung’a bağlı Samsung Electronics, 1969 yılından bu yana, hem Güney Kore’nin hem de dünyanın teknoloji alanındaki en önemli markalarından biri kabul ediliyor. Elektronik, yarı iletken ve ev aygıtları gibi birçok alanda üretim gerçekleştiren marka, sayısı 300 bine yaklaşan çalışanıyla faaliyetlerini sürdürüyor.


Kurulum ve Yapılandırma İşlemleri Birkaç Dakika İçerisinde Tamamlanıyor

Kutu içerisinden çıkan kullanım kılavuzundaki yönergeler takip edilerek stant parçalarının takılması ya da televizyonun duvar montajı, kolayca tamamlanabiliyor. Elektrik ve anten kablolarının televizyonla buluşturulmasının ardından kanal arama, Smart TV işlevlerinin yapılandırılması ve diğer tüm süreçler, birkaç dakika içerisinde nihayete erdirilebiliyor. Ayrıntılı yazılım kişiselleştirmelerinin sorunsuz şekilde gerçekleştirilebilmesi için kullanım kılavuzundaki sayfaların dikkatlice incelenmesi öneriliyor.


Ambilight Yok

Curved (Kavisli) Hayır

Çözünürlük (Piksel) 3840 x 2160

Çözünürlük 4K Ultra HD

Dahili Uydu Alıcı Var

Ekran Ebatı 43 inç / 108 cm

Ekran Formatı 16:9

Garanti Tipi Samsung Garantili

Görüntü Teknolojisi LED

HDMI 2.1 Yok

HDMI Girişleri 3

Model Yılı 2020

Renk Siyah

Scart Var

Smart TV Var

Wi-Fi Var

Diğer

Garanti Süresi (Ay) 24

Yorum Yap