Telefunken 43TF6520 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı HD Smart LED TV (36 Ay Garanti)

Telefunken Full HD TV-109 CM-FULL HD Smart 1920x1080 Hz - HD Uydu Alıcılı - LED-DAHİLİ WİFİ
Stok Durumu: 24

3.448,00₺

Telefunken 43TF6520 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı HD Smart LED TV (36 Ay Garanti)

TEKNİK ÖZELLİKLER


109 CM-FULL HD Smart 1920x1080 Hz - HD Uydu Alıcılı - LED-DAHİLİ WİFİ


Telefunken 43tf6520 43" 109 Ekran

Smart: Wi-fi 

Full Hd Led Tv 

Smart TV:Var 3

D Desteği:Yok 

Dahili Wifi

Marka:Telefunken 

Dahili Uydu Alıcısı:Var


Telefunken 43TF6520 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı HD Smart LED TV

Yenilikçi üretim anlayışıyla tanınan Telefunken tarafından tasarlanan 43TF6520 43” televizyon modeli kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Kalite odaklı bir düşüncenin eseri olan Telefunken 43TF6520 43” 109 cm ve 43 inç boyuta sahip düz ekranıyla satışa sunuluyor. Full HD (FHD) teknolojisiyle donatılan ekran; 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü, ince yapısı, 16:9 ekran formatı, SMR 800 yenileme hızı ve Real Vision ve Augen Görüntü İyileştirme özellikleriyle alıcılarına keyifli bir görüntü performansı sunuyor. Ekranın ayrıca güçlü video formatlarıyla güçlendirilmesi de ekran kalitesindeki artışta etkin rol oynuyor.


Kullanıcıların Beğenisini Kazanan Ses ve Müzik Sistemi

Telefunken TV etkileyici ekran teknolojisinin yanında güncel özelliklere sahip ses ve müzik sistemiyle öne çıkıyor. Televizyon ilk olarak 16 W değerindeki ses çıkış gücüyle iddaalı bir perfomans gösteriyor. Sonrasında 2.0 Stereo hoparlör donanımı, Dolby Digital Plus ses çözücüsü ve DTS TruSurround ses teknolojisiyle dikkat çeken Telefunken LED TV bu sayede kullanıcılarını etkili bir ses performansıyla buluşturuyor. Modelin önemli ses formatlarıyla zenginleştirilmesi de ses kalitesinin üst seviyelerde yer almasında etkili oluyor. Televizyon aynı zamanda optik dijital ses çıkışıyla ses sistemini harici bir aygıta aktarabiliyor. Telefunken LED TV bunların yanı sıra standart kasa ebatlarıyla da göz dolduruyor. 974 mm genişliğe, 572 mm yüksekliğe, 65 mm derinliğe ve 8.4 kg ağırlığa sahip olan model, ergonomik boyutları sayesinde pratik ve kolay bir kullanıma imza atıyor. Modelin siyah renkli ön çerçevesiyse V ayaklı stant tipiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Modern bir duruşu olan ikili stant tipi, kullanıcılar arasında beğeniyle karşılanırken televizyona da tasarımıyla estetik bir hava kazandırıyor.


Üçlü Teknik Donanımıyla İlgi Çeken Bir LED Televizyon

Telefunken televizyon içeriğinde yer alan teknik donanım olarak düşünüldüğünde kullanıcılar için avantajlı bir model olduğu ortaya çıkıyor. Kanal güncelleme sistemi ile teknolojik yeniliklere uyum sağlayabilen model, USB aracılığıyla da fotoğraf/müzik/video oynatabiliyor. Telefunken LED televizyon program rehberi (EPG) ile yayınlar hakkında detaylı bilgiler sunarken dahili Wi-Fi teknolojisiyle de kesintisiz bir internet erişimi sağlıyor. USB ve HDMI girişleriyle harici cihazlarla veri paylaşımı yapabilen model, PC girişi (VGA) aracılığıyla da bilgisayar işlemlerini ekranına taşıyabiliyor. Model, Common Interface (CI+) ile dijital platformların takibine onay verirken Scart girişiyle de görüntü ve ses transferine olanak tanıyor. Telefunken LED TV ayrıca HDMI-CEC özelliğiyle aralarında bağlantı olan cihazları tek bir kumandayla kontrol edebiliyor. Model bunlara ek olarak HbbTV, analog alıcı, karasal alıcı, kablo TV alıcısı, HD uydu alıcısı, kulaklık çıkışı, DLNA, Ethernet/LAN kablo girişi ve fotoğraf formatları gibi özellikleri de kullanıcıların hizmetine sunuyor.Telefunken 43TF6520 43” ile Renkli Bir Dünyaya Merhaba Deyin

Telefunken 43TF6520 43” LED TV ilgi çekici multimedya özelliklerinin yanında Smart TV özelliğiyle de göz dolduruyor. Model, Smart TV’ye özel olarak programlanan uygulama ve oyunları kullanıcıların beğenisine sunarak eğlenceli anlar geçirmelerini sağlıyor. Telefunken Smart LED TV ayrıca düşük seviyelerde bulunan elektrik harcamasıyla da ilgi görüyor. A++ enerji tüketim sınıfında yer alan model, yıllık ortalama 54 kWh değerinde olan elektrik harcamasıyla benzerine az rastlanır bir enerji tasarrufuna imza atıyor. Aynı zamanda otomatik kapanma özelliğine de sahip olan Telefunken LED TV kullanıcı gereksinimlerini karşılayabilen bir model olarak öne çıkıyor. Tutumlu yapısı ve sunduğu ayrıcalıklara karşın Telefunken TV fiyatları uygun bir aralıkta bulunuyor. Elektronik sektöründeki gelişmelere uygun olarak tasarlanan Telefunken 43TF6520 43” 109 ekran uydu alıcılı HD Smart LED TV alıcılarıyla buluşmayı bekliyor.


* ÜRÜNLERİN 3 YIL GARANTİSİ BULUNMAKTADIR.

* ÜRÜNLERDE ASKI APARATI DAHİLDİR

* 40'' VE ALTI TV FİYATLARINA MONTAJ DAHİL DEĞİLDİR.

ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 222 41 23


SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ !

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler Kargo ile adrese teslim olarak gönderilmektedir. Kargoya verilme süresi 1-3 iş günüdür(Kargo firmaları cumartesi yarım gün, pazar günü çalışmamaktadır). Teslimat süresi ise bulunduğunuz ile göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte 1-3 iş günüdür. Teslimat aşamasında kurye sizi evde bulamaz ise ürün tekrar dağıtıma çıkarılmaz, sizin gidip şubeden teslim almanız gerekmektedir. 30 Desi ve üzeri kargolarda, kargo firmalarının katlara teslimatı yoktur, apartman önüne kadar teslimat yapılır, katlara sizin çıkarmanız gerekmektedir.Siparişinizi kargodan teslim alırken kargo görevlisinin yanında, kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Kutu yüzeyinde yırtık, delik, hasar, ıslanma gibi bir problem varsa kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü teslim almamanız gerekmektedir.


 İADE ŞARTLARI 

İade edilecek ürünlerde, ürünün tekrar satışa uygun olması, hasar görmemiş olması, orjinal kutusunda size geldiği şekilde bütün aksesuarları ile birlikte,  tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 

Ürün iade süresi,ürün teslim edildikten sonra yasal süre olan 14 iş günüdür.

Yukarıdaki koşulları taşımayan iadeler tarafımızdan reddedilecektir.


Yorum Yap